ТОВ "Завод теплотехніки "Санрайз"
+38 (050) 915-06-11
+38 (067) 242-82-68
sunrisegrup@ukr.net
В даний час прямоточний парогенератор - це найсучасніший водотрубний паровий котел з примусовою циркуляцією. Він був спроектований для забезпечення всіх вимог, які надаються для парової котельні, позбавлений недоліків звичайних жаротрубних парових котлів.
Наш завод виробляє парові котли з механізованим спалюванням сипучого палива, спалювання на реторти з нижньою подачею палива. Паливо через реторту шнеком проштовхується на нерухому колосникові грати. Первинне повітря подається під грати через отвори, розташовані на бічних поверхнях колосників. Решітка охолоджується первинним повітрям. Вторинне повітря подається через ряд отворів, розташованих над вершиною конусоподібної гірки палива. Для досягнення правильного співвідношення витрат підведення первинного і вторинного повітря регулюється окремо.
Горючі гази продуктів горіння з топки проходять через двухходовой теплообмінник і економайзер змієвидного типу і віддають тепло теплоносія.
Котел виготовлений з товстолистової сталі і труб високої якості, топка футерована вогнетривким бетоном, котел облицьований листовим металом, забарвленим в зелений колір.
Паливом сипучим є: відходи деревини - тирса і стружки, тріски, пелет, відходи с / г виробництва. Фракція сипучого палива 25х25х25 мм.
Котел «блочного типу» являє собою готовий комплекс, укомплектований прямоточним теплообмінником змієвидного типу, економайзером, димососом, дуттьовими вентиляторами, автоматичним твердопаливної топкою, витратним бункером, котельної автоматикою, живильним насосом, запобіжної і запірної арматурою, датчиками контролю і управління основними параметрами котла. Вироблено електропідключення датчиків і електроустаткування до шафи управління котлом. Від клієнта вимагається наявність системи опалення (споживання тепла), підключення до мережі електроживлення, основна димова труба, конденсаційний бак для води.
Оскільки в прямоточних котлах відсутній резервуар, можливість вибуху зведена до нуля. Тому щодо парогенераторів прямоточного типу знижені вимоги з експлуатаційного контролю та технічного нагляду.Чому обирають саме наші котли?
Конструкція котла виключає можливість вибуху і не відноситься до об'єктів підвищеної небезпеки;
Монтаж котлоагрегату на підприємстві Замовника виконується за 48 годин;
Конструкція котлоагрегату передбачає роботу в режимі "автомат" з можливістю коригування параметрів "на ходу";
Конструкція котла забезпечує стійку роботу на всіх видах подрібненого твердого органічного палива;
За окремим замовленням комплектується газовою або рідкопаливним пальником;
Котли виробляються відповідно до "Технічними умовами";
Виробництво прямоточних парових котлів


+38 (050) 915-06-11
+38 (067) 242-82-68
sunrisegrup@ukr.net

твердопаливна котельня

твердопаливний теплогенератор

блочно-модульна котельня

модульна котельня

паровий твердопаливний котел

котел тривалого горіння

пелетний котел